Nenechte to být

Se šikanou se setkává 85 % žáků, na nás se ročně obrátí dva tisíce z nich.

Díky vaší podpoře rozšíříme NNTB na více škol, preventivními kampaněmi oslovíme stovky tisíc dětí a spoustě z nich poradíme online i osobně.

Zjistit více
Our team

Od studentů pro studenty

Honza, David a Pavel. Kamarádi ze školy, kteří se od mala setkávali se šikanou, ale báli se jakkoliv zasáhnout. Ve druhém ročníku na střední se rozhodli vytvořit platformu, která nyní pomáhá tisícům dětí po celé ČR. Na rozvoj našeho nadačního fondu potřebujeme i vaši pomoc.

Jak pomáháme my?

Názory
odborníků

Jdete do toho s námi?

Pokud chcete navázat partnerství mezi NNTB a vaší firmou, neváhejte nás kontaktovat.

Bankovní účet Nadačního fondu Nenech to být

2501764454/2010

vedený u Fio banky
Kontaktní osoba
jan slama
Jan Sláma
jan@nntb.cz

Proč podpořit NNTB?

• Naše osvětové kampaně zasahují stovky tisíc dětí. Využíváme influencery a sociální sítě, natáčíme populární videa. Umíme komunikovat s žáky základních a středních škol a díváme se na prevenci moderním způsobem.
  • Jsme tu pro všechny. Další podobné platformy fungují čistě na komerční bázi, naše základní verze NNTB je pro všechny zdarma. Myslíme si, že každé dítě by mělo mít možnost anonymně a bezpečně požádat o pomoc.
  • Máme výsledky. Za první 3 roky jsme obdrželi přes 5 600 upozornění od dětí z celé ČR. Díky zpětné vazbě škol, rodičů i dětí víme, že to má smysl.
  • Jsme od studentů pro studenty. Za NNTB stojí chuť pomoct našim vrstevníkům, kteří se ocitnou v podobné situaci, jako kdysi my.
  • Nebojíme se jít do neznáma. Pustili jsme se do NNTB naplno a nyní pomáháme nejen v ČR, ale i v Keni, Mexiku a dalších státech.