Screen Preview

Nechte promluvit mlčící většinu

Přinášíme efektivní způsob odhalování rizikového chování v kolektivu. Žáci i rodiče na něj mohou anonymně upozornit skrz náš web či mobilní aplikaci a my jejich upozornění bezpečně předáme osobě na škole, která by se jimi měla zabývat. Základní verze NNTB je pro všechny školy zdarma.

Pod záštitou:

Zjistit více
Report Form

Online schránka důvěry

Skrz naši webovou stránku a mobilní aplikaci mohou děti anonymně upozornit na šikanu a další druhy rizikového chování, se kterým se setkávají oni, jejich spolužáci či kantoři. Tato upozornění jsou zasílána v zaheslované PDF příloze e-mailem registrovaným osobám spolu se základními tipy, co dělat.

Reports Managment

Základní administrace

V administraci můžete upravovat kontaktní osoby i jejich e-mailové adresy. Najdete zde své heslo k jednotlivým upozorněním a srovnání preventivních programů a seminářů. Ty budou doplněny o hodnocení a zkušenosti kolegů ze škol, které si jimi prošly.

Financováno z vašich darů a našich prostředků

Základní verze NNTB je pro všechny zdarma. Protože každé dítě by mělo mít možnost se anonymně svěřit se svým trápením. Její chod ale není bez nákladů. Pokrýváme je z vlastních prostředků, soukromých darů i příjmů z prodeje Rozšírené verze, díky které nebudete na řešení šikany sami.

Používáním těchto stránek souhlasíte s našimi pravidly cookie. 🍪